VR Exsen | Teknolojimiz
14093
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14093,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Teknolojimiz

HTC Vive

VIVE kendi türünde geliştirilmiş ilk sanal gerçeklik gözlüğüdür. Kendinizi görsel, fiziksel ve duygusal olarak sanal gerçeklik dünyasına hazırlayın.

Masanızda oturup oynamak yerine fiziksel olarak dolaşabileceğiniz oda ölçeğinde sınırsız sanal gerçeklik  oyun alanı oluşturun. SteamVR™ İzleme ile oturarak, ayakta veya oda ölçeğinde sizin için mümkün olan en iyi deneyimi sunar.

Steam VR

Steam VR üzerinde HTC Vive için özel olarak geliştirilmiş 1500’ün üzerinde oyun. Anlık güncellemeler ve arkadaşlarınızla birlikte oynama deneyimi.

NVIDIA GFORCE GTX

Yeni NVIDIA GeForce® GTX 1080Ti bugüne kadar geliştirilen en gelişmiş hızlı oyun grafik kartıdır. NVIDIA Pascal™ mimarisini temel alan olağanüstü performans, güç verimliliği ve oyun deneyimlerini keşfedin. Bu deneyimleyebileceğiniz en yüksek teknolojiye sahip oyun platformudur.

ROG STRIX E-GAMING Anakart

En keskin kılıçlar ve yüksek kaliteli renklerden ilham alan estetikle birlikte tamamen yeni ROG Strix Z370 anakartlar, savaşa hazırdır – aynı zamanda cesaret edebildiğiniz kadar performansı artırmanız için gereken ROG mühendisliğiyle doludur.